Lokalizacja

Inwestycja Teligi 3 realizowana jest w Krakowie u zbiegu ulic Wielickiej, Teligi i Kurczaba.

Inwestycja Teligi 3 to wybór dla wszystkich, którzy stawiają na znakomitą komunikację i wygodę oraz nowoczesne rozwiązania w przystępnej cenie.

Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta gwarantuje szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc Krakowa. W pobliżu znajdują się przystanki kilku linii tramwajowych i autobusowych oraz licznych busów.

Prokocim jest dzielnicą stworzoną dla osób kochających aktywny tryb życia. Liczne ścieżki rowerowe, parki i skwery pozwalają na uprawianie joggingu, jazdę na rowerze oraz spacery.

Niewątpliwym atutem jest bliskość obwodnicy stanowiąca znaczące udogodnienie dla przejazdów do innych dzielnic Krakowa i weekendowych wyjazdów z miasta.

Inwestycja Teligi 3 to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy cenią komfortowe życie w Krakowie. Udogodnienia, które oferuje swoim mieszkańcom duże miasto, znajdują się w najbliższym sąsiedztwie. W pobliżu zlokalizowane są: osiedlowe sklepiki, centrum handlowe, żłobki, przedszkola, szkoły, parki, centrum sportowe z pływalnią.

Bezproblemowy dojazd do pracy i na uczelnię zapewni klika linii tramwajowych i autobusowych, których przystanki znajdują się w odległości około 100 m. Jadąc własnym samochodem można wybrać przejazd obwodnicą lub głównymi arteriami komunikacyjnymi w mieście.

Funkcjonalne układy mieszkań umożliwiają wielowariantową aranżację dopasowaną do oczekiwań mieszkańców. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, loggie lub tarasy.

Stawiając na funkcjonal­ność i efektywne wyko­rzystanie każdego metra kwadratowego, oferujemy kompaktowe metraże w najbardziej optymalnych rozkładach.